Literatura

Literatura

Seria "Z czym do łóżka"

ABC antykoncepcji. Książka ta powstała z myślą o kobietach i ich partnerach pragnących w pełni świadomie wybierać i stosować najbardziej dla siebie wskazane metody antykoncepcji. Autorzy zachęcając do samodzielnych decyzji, przejrzyście i wyczerpująco informują o wszystkich dostępnych obecnie środkach i sposobach służących zapobieganiu ciąży; o ich zaletach i wadach oraz o stopniu skuteczności. Odpowiadają na dziesiątki pytań, na jakie kobiety często nie znajdują odpowiedzi ani w gabinetach lekarskich, ani w innych typu publikacjach. To książka dla pań w różnym wieku uwzględniająca indywidualne preferencje, oczekiwania.

"Antykoncepcja czyli świadome macierzyństwo"

Jak wyobrażamy sobie odbiorców tej książki? Przede wszystkim są to kobiety. Wrażliwe, kochające, odpowiedzialne. Ich partnerzy ofiarowują im tę książkę w prezencie, bo taką książkę warto mieć. A potem razem ją czytają. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że chcę sobie uporządkować wiedzę o antykoncepcji albo uzupełnić luki w tej dziedzinie. W ostatnim rozdziale.

"Jak uniknąć ciąży. Poradnik antykoncepcji."

Prawie każda kobieta wcześniej czy później potrzebuje antykoncepcji - skutecznych środków zapobiegania ciąży. To jasne: niemal wszystkie kobiety mają życie seksualne, a tylko nieliczne zgodziłyby się rodzić.

lokalizacja

Gabinety Lekarskie


00-537 Warszawa ul. Krucza 6/14


Rejestracja: tel.kom.: 660 418 999
Rejestracja: tel.: (22) 33 10 299
Fax: (22) 62 71 053


Pon: 8:00-19:00
Wt-pt: 8:00-17:00


Punkt pobrań: pon.-pt.: 8:00-12:00

Galeria


galeria