Start

Na antenie TV

Zygota ważniejsza niż nastolatka? Spór o pigułkę "dzień po"

Zygota ważniejsza niż nastolatka? Spór o pigułkę "dzień po"

To jest spór dwóch postaw: ludzi, którzy chcą stawiać na pierwszym miejscu miłość, rozum, szacunek dla kobiety i takich, którzy za bardzo ulegają swoim żądzom - podsumował w "Kropce nad i" kontrowersje wokół pigułki "dzień po" ks. Dariusz Oko. Ginekolog Grzegorz Południewski przekonywał natomiast, że dostępność tabletki bez recepty zmniejsza liczbę aborcji, zwłaszcza wśród nastolatek.

Porady bez żenady

Porady bez żenady - Infekcje wirusowe HPV Porady bez żenady - kanał You TUBE

Witam na stronach PIGUŁKA.com

Grzegorz Południewski dr n. med. specjalista ginekologii i położnictwa. Absolwent Akademii Medycznej w Białymstoku, do 2000 roku pracownik Instytutu Położnictwa i Ginekologii na stanowisku adiunkta.

Od 1990 roku autor publikacji i książek przeznaczonych dla młodzieży o tematyce z zakresu zdrowia seksualnego i antykoncepcji oraz promocji zdrowia. Obecnie pracuje w niepublicznym sektorze opieki zdrowotnej: praktyka prywatna, przychodnia i szpital Damiana, współpraca z Kliniką GAMETA i Kliniką KRIOBANK.

Główne zainteresowania zawodowe: zdrowie reprodukcyjne- leczenie niepłodności, antykoncepcja, nowoczesne prowadzenie ciąży, profilaktyka nowotworów. Popularyzacja wiedzy z zakresu zdrowia reprodukcyjnego i seksualnego.

kriobank
nieplodnosc

Niepłodność

poloznictwo

Położnictwo

wirus HPV – leczenie

wirus HPV – leczenie

lokalizacja

Gabinety Lekarskie


00-537 Warszawa ul. Krucza 6/14


Rejestracja: tel.kom.: 660 418 999
Rejestracja: tel.: (22) 33 10 299
Fax: (22) 62 71 053


Pon: 8:00-19:00
Wt-pt: 8:00-17:00


Punkt pobrań: pon.-pt.: 8:00-12:00

Galeria


galeria